Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Перший дитина померла пологах

22 грудня 2010, 12:26

Здрастуйте, підкажіть як поступити. У нас В родині є син - 6 років, в минулому році народилася дочка і померла майже відразу. і ось 2,5 місяці тому народився ще один син. Т. к. Наша сім'я військова ми переїжджаємо. Ось дочка народилася в Великому Новгороді, а тепер ми живемо в Оренбурзі. Від дочки у нас є тільки довідка про Народження і св-во про смерть, св-во про Народження, як сказали в РАГСі - не положено Ми пішли оформляти мат капітал, а там нас відправили, сказавши, що потрібно св-ва про Народження всіх дітей мають вони на це право. Термін отримання сертифікату у нас до березня. Чоловік військовий, я з немовлям. Ніхто не може поїхати в Новгород, щоб спробувати отримати його В тутешньому РАГСі (архіві) сказали, що запит вони не роблять, тільки ми самі в довільній формі. Ктож мені пришле це св-во. Просто так його ж не дають Підкажіть як бути в такій ситуації. У В. Новгороді у нас є знайомі. Чи можуть вони якось взяти це св-во?

22 грудня 2010, 12:34

Fly777al . чому до березня? я щось не пам'ятаю про обмеження термінів.
Де у вас записано, що дітей народжене троє?

» Дописано пізніше
Привіт Оренбург))))

22 Грудня 2010, 12:36

Стаття 20 Федерального закону Про акти громадянського стану
Державна реєстрація народження дитини, яка народилася мертвою або померлого на першому тижні життя

1. Державна реєстрація народження дитини, яка народилася мертвою, проводиться на підставі документа встановленої форми про перинатальну смерть, виданого медичної організацією або частнопрактикующим лікарем.

Свідоцтво про народження дитини, яка народилася мертвою, не видається. На прохання батьків (одного з батьків) видається документ, що підтверджує факт державної реєстрації народження мертвої дитини.

Державна реєстрація смерті дитини, яка народилася мертвою, не проводиться.

2. У разі, Якщо дитина померла на першому тижні життя, проводиться державна реєстрація її народження і смерті.

Державна реєстрація народження і смерті дитини, яка померла на першому тижні життя, проводиться на підставі документів встановленої форми про народження та про перинатальну смерть, виданих медичної організацією або частнопрактикующим лікарем.

3. Обов'язок заявити до органу реєстрації актів цивільного стану про народження мертвої дитини або про народження і смерті дитини, яка померла на першому тижні життя, покладається на:

Керівника медичної організації, в якій відбувалися пологи або в якій дитина померла;

Керівника медичної організації, лікар якої встановив факт народження мертвої дитини або факт смерті дитини, яка померла на першому тижні життя, або на приватно практикуючого лікаря - при пологах поза медичної організації.

4. Заява про народження мертвої дитини або про народження і смерті дитини, яка померла на першому тижні життя, має бути зроблено не пізніше ніж через три дні з дня встановлення факту народження мертвої дитини або факту смерті дитини, яка померла на першому тижні життя.

У РАГСі відповіли правильно, на померлої дитини (якщо він народилася мертвою чи померла протягом першого тижня життя) свідоцтво про народження не видається. Роздрукуйте статтю закону і несіть з усіма документами в ПФР. Якщо не братимуть, йдіть на прийом до начальника.

22 грудня 2010, 12:38

У РАГСі відповіли правильно, на померлої дитини (якщо він народилася мертвою чи померла протягом першого тижня життя) свідоцтво про народження не видається. Роздрукуйте статтю закону і несіть з усіма документами в ПФР. Якщо не братимуть, йдіть на прийом до начальника.

До речі. автор. начальник в Оренбурзькому ПФ осудний.
І вимоги ваші засновані на законі. подивилася практику, Blacbarbara . вам все вичерпно написала.

22 грудня 2010, 12:45

До речі, ось ще прочитала тільки що. відповідно до Федерального закону від 28 липня 2010 р N 241-ФЗ батьки (один з батьків), діти яких померли на першому тижні життя починаючи з дня вступу в силу цього Закону, мають право звернутися до органів реєстрації актів цивільного стану для отримання свідоцтва про народження зазначених дітей в порядку, встановленому цим законом (у редакції Федерального закону від 28 липня 2010 р N 241-ФЗ).
Тобто отримувати або не отримувати свідоцтво про народження - це добровільна справа батьків.

У минулому році народилася дочка і померла майже відразу


Вибачте, що запитую, але це не дозвільний інтерес, ваша дочка народилася живою і померла в ті ж добу?

» Дописано пізніше
Відповідь на повідомлення Потеряшкіна від 22 грудня 2010, 14:34
Про терміни подачі документів на материнський капітал:

4. Заява про надання одноразової виплати подається до територіального органу Пенсійного фонду Російської Федерації незалежно від терміну, який минув з дня народження (усиновлення) другої, третьої дитини або наступних дітей:
1) не пізніше 31 грудня 2010 року - в разі, якщо право на додаткові заходи державної підтримки відповідно до Федерального закону Про додаткові заходи державної підтримки сімей, які мають дітей виникло (виникає) з 1 січня 2007 року по 30 вересня 2010 року включно;
2) Не пізніше 31 березня 2011 року - в разі, якщо право на додаткові заходи державної підтримки відповідно до Федерального закону Про додаткові заходи державної підтримки сімей, які мають дітей виникає з 1 жовтня 2010 року по 31 грудня 2010 року включно.

Це Федеральний закон від 28 липня 2010 р N 241-ФЗ Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації та про порядок надання одноразової виплати за рахунок коштів материнського (сімейного) капіталу

22 грудня 2010, 13:03

Чи можливе одержання материнського капіталу, якщо друга дитина народилася мертва?

5 лютого 2013, 13:50

Відповідно до ст. 20. ФЗ Про акти громадянського стану Державна реєстрація народження дитини, яка народилася мертвою, проводиться на підставі документа встановленої форми про перинатальну смерть, виданого медичної організацією або частнопрактикующим лікарем.
Свідоцтво про народження дитини, яка народилася мертвою, не видається. На прохання батьків (одного з батьків) видається документ, що підтверджує факт державної реєстрації народження мертвої дитини.
Державна реєстрація смерті дитини, яка народилася мертвою, не проводиться.
Обов'язок заявити до органу реєстрації актів цивільного стану про народження мертвої дитини або про народження і смерті дитини, яка померла на першому тижні життя, покладається на:
керівника медичної організації, в якій відбувалися пологи або в якій дитина померла;
керівника медичної організації, лікар якої встановив факт народження мертвої дитини або факт смерті дитини, яка померла на першому тижні життя, або на приватно практикуючого лікаря - при пологах поза медичної організації. Заява про народження мертвої дитини або про народження і смерті дитини, яка померла на першому тижні життя, має бути зроблено не пізніше ніж через три дні з дня встановлення факту народження мертвої дитини або факту смерті дитини, яка померла на першому тижні життя.

Відповідно, Вам свідоцтво про народження не видадуть. І Пенсійний фонд в таких випадках як правило відмовляє.
Однак в законі підстави про відмову Вам у видачі материнського капіталу немає.

Але ось знайшла Вам судове рішення:
Суд підтвердив: на мертвонародженого дитини покладається материнський капітал
Суд визнав незаконними дії Пенсійного Фонду, який відмовив у наданні сертифікату на материнський капітал.

На мертвонародженого дитини покладається материнський капітал. Це підтвердив напередодні Калінінський райсуд Чебоксар. Він визнав незаконними дії Пенсійного фонду. Чиновники цієї структури відмовили 28-річній Тетяні Міхеєвої в наданні сертифікату на материнський капітал: її третя дитина народилася мертвою. Довідку про народження, видану відділом РАЦС, в фонді не порахували достатньою підставою для видачі коштів. Суд зобов'язав відділення ПФР виплатити жінці належну їй матеріальну допомогу. Про це повідомляє сайт Права людини в Росії.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...